Výherce soutěží

Výherce knihy: Charlie a tajuplná truhlička

1. června 2011 v 13:30 | Abyss

Vyherkyní knihy "Charlie a tajuplná truhlička" se stává...

#62 - Aný

Gratuluju! :)))

Tímto jako vždy děkuji všem, kteří se rozhodli zúčastnit a přeji mnoho štěstí dál!

Již brzy se můžete těšit na jeden soutěžní týden! Ten se nejspíše uskuteční od 13. června, rozdáme v něm 9 knižních titulů a oslavíme tak spolu příchod léta!
Prozatím to vypadá tak, že se budou soutěže o knihy uskutečňovat především na FB, ale nechci aby přišli zkrátka ani ti co FB nemají, takže to nejspíše nějak podělím.
Každopádně jsem vytvořila novou stránku na facebooku "Knižní nekonečno", profil Abyss si nechám na komunikaci s blogery a stránka Knižního nekonečna tak bude už jen a jen pro blog, kde se tedy bude odehrávat i týdenní soutěž.

Pokud jste tedy dosud sledovali děnní okolo knížek (a zajímavých fantasy filmů) na Abyss Infinity, můžete nyní směle přejí ke "Knižnímu nekonečnu" :)))

Výherci knih Krásní mrtví: Jonas

2. května 2011 v 15:16 | Abyss


#86 - Willinda

#620 - Anča

Gratulujeme! :)))


Bohužel teď trochu nestíhám, praxe se mi nějak protáhla, takže pokud se chcete dozvědět víc, mrkněte raději k Syki, která pro vás všechno pěkně sepsala :)))

ZDE


Tímto děkuji všem, kteří se rozhodli zúčastnit, další soutěže budou následovat a nakladatelství Fragment děkuji za knihy do soutěže.

Vítězem se stává....

1. dubna 2011 v 20:48 | Abyss
Dnes nastal ten čas, abych odhalila vítěze soutěže o knihu Morová rána, jméno té šťastné vím já sama již od včerejška, ale řečeno bylo "vyhlášení je 1. dubna" a tak musím i já dodržovat vlastní pravidla. Ráda bych řekla, jak jsem točila osudím kola štěstěny (spolu s Béďou Trávníčkem), ale bohužel jsem pouze mačkala tlačítko na random.org :D To šťastné číslo bylo nyní 79 (škoda že ne 13, bylo by to symbolické :D) a abych vám pro lepší přehlednost přiblížila k čemu vám byly ty vstupy (bodíky) navíc, pokud vám to tedy nedošlo.
A: 1-3 ... B: 4-10 ... C: 11-12
Tady je tedy jasně vidět, že B účastník, měl největší šanci vyhrát, vlastně i naší vítězce se vstupy navíc hodily, o jeden bodík méně a knihu by už měl někdo jiný :) Teď už ale k vítězce, kterou se stává:

Jeanne!


Čas na přihlášení se o výhru: do 8. dubna (napiš mi svou poštovní adresu na horakova.anet@gmail.com)

Z této soutěže jsem si vzala i několik věcí do budoucna, například že komentářům zde na blogu se nedá věřit, a často jsem je tak musela na krátký okamžik publikovat, abych je vůbec viděla. Přístí soutěž tedy bude rozhodně přes formulář :) A nezoufejte, protože právě další soutěž již je v dohlednu :)
Slibovala jsem taky publikovat nejlepší odpovědi, ale ono jich je tolik, že opravdu není možné vybrat :D
 
 

Reklama