Kouzelná knihovnička

Kouzelná knihovnička | VELIKONOČNÍ |

8. dubna 2012 v 15:53 | Abyss

Už je to nějaká chvíle, co jsem zde ukázala svou knihovničku v rámci "Kouzelné knihovničky", do tohoto projektu se můžou zapojit všichni, kteří se nebojí ukázat ostatním své knižní uložiště. Sama se pohledem na knihy jiných ráda kochám a je zajímavé, jak si někteří umí se svými knihami pohrát. Knihovnami, knihovničkami a poličkami již přispělo několik dalších desítek lidí, ale co je ještě zajímavější, klade si tento projekt za úkol minimálně za rok svou Kouzelnou knihovničku nafotit znovu a mrknout na změny, ať už se jedná o přerovnání či přibývající tituly.
Nyní to venku nevypadá dvakrát hezky a tak jsem se opět, předešlý článek naleznete zde, dala do focení a mám tu tedy první blogový mezník - a to velikonoční. Na facebooku KN se přitom nachází ještě jeden a to povánoční, který se ale na blogu neobjevil. Kromě nových fotek tu budou pro porovnání i ty staré a pro lepší přehlednost ponesou barvy šedi.

Kouzelná knihovnička aneb to mé magické místo

28. listopadu 2011 v 21:39 | Abyss

Kouzelná knihovnička je projekt, jehož úkolem je v první řadě vyfotit své magické uložiště knih, více o něm se můžete dozvědět zde. Tento článek je pak zaměřen právě na ten můj kouzelný kout a tím Vás zde postupně provedu. Neuniknete ani okecávání...
 
 

Reklama