KNIŽNÍ SOUTĚŽE | Vyhraj parádní čtení!

Výherci dubnového knižního HOPu

15. dubna 2012 v 17:15 | Abyss
Velikonoce jsou za námi a tak se podívejme, kdo že se to bude moci těšit z pěkné knihy...


Bez okolků rovnou k vyhlášení výherců, přeci jen je to ta hlavní informace, random.org dnes poměrně symbolicky vylosoval čísla 125 a 25, a pod nimi se ukrývají a knihu Zlodějka duší vyhrávají...

Ketny

(email končí na ...isa13@gmail.com)

a

Yuuka

(email končí na ...kovak@gmail.com)

Holkám gratuluji a jinak se tu se soutěží setkáme opět v květnu (a v dalších měsících) - tentokrát přijde na řadu urban fantasy z Fantom Printu - Šerochodec :)

Dubnová knižní soutěž (aneb Velikonoční knižní hop)

1. dubna 2012 v 17:03 | Abyss
Začínají nám Velikonoce a jak jinak je oslavit než soutěží o knihu, i proto je tu navíc i Velikonoční knižní hop, na Knižním nekonečnu budete mít možnost soutěžit o dva výtisky titulu Paranormálové: Zlodějka duší a budeme mít tedy dva výherce, je vůbec potřeba nějakých dalších okolků?
Stačí vyplnit formulář a tahle zábavná kniha může být třeba zrovna Vaše :))


soutěžíme o dva tituly = budeme mít dva výherce

Soutěž otevřena pro: ČR a SR
Vylosování výherců: random.org
Doba trvání: do 10. dubna 23:59
vše co musíte udělat se již dozvíte ve formuláři

"SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ"Doufám, že si užijete pěkné Velikonoce a snad Vám bude štěstí přát i v soutěžním hopkání, které opět zorganizovala Syki, jak už to u českého knižního hopu bývá :))

Zasoutěžte si tedy i v daších soutěžích:

Výherci březnové soutěže

1. dubna 2012 v 11:08 | Abyss
Máme tu začátek nového měsíce a s ním i odhalení výherce z měsíce předchozího. Z Anglie jsem se vrátila pěkně nabitá sluníčkem, protože nám počasí vyšlo na jedničku. O Anglii ale později, určitě již netrpělivě čekáte na jména (přezdívky) výherců...


Kniha Dvě zrcadla poputuje ke:

Kate

(email končí na ...derkova@seznam.cz)

a Virus vyhrává:

Braklin

(email končí na ...kupova@gmail.com)

Holkám gratuluji a v nejbližších minutách mohou očekávat můj email :))

Účastníků bylo opravdu hodně a jako vždy počet výherců zůstává omezen. Ovšem nesmutněte, dnes začíná Velikonoční knižní hop, který jako vždy zorganizovala Syki, a kromě toho, že se zde dnes objeví nová soutěž, budete mít možnost soutěžit i na dalších 15 blogách a to už je něco, nemyslíte? :))

Březnová soutěž o dva zajímavé tituly

19. března 2012 v 15:00 | Abyss
JE BŘEZEN A TO ZA KAMNA VLEZEM! (ALE JEN DO CHVÍLE, NEŽ ZAČNEME SOUTĚŽIT)

Z diskuze na FB stránce Knižního nekonečna vyplynulo, že máte extra zájem o jeden titul, díky tomu jste si mě získali na svou stranu a nebudete zde do konce března soutěžit jen o jeden titul, ale hned o dva :))
Zítra odjížtím na sever, užívat si chmurného slunečného počasí Londýna, týden si tak užijete klidu, kdy Vám Abyssáček nebude pokládat žádné prapodivné otázky na facebooku a i blog si odpočine od náporu zvrácených myšlenek.
Ale zase tak úplně osamocené Vás zde nenechám, přeci jen jsme si za březen ještě nezasoutěžili. (A kdo ví, třeba se Vám ohlásím i z té krásné anglické země.) Každopádně užívejte pěkného počasí dokud to jde, já jsem za týden zase zpátky:)))


Dvě zrcadla do soutěže věnovalo nakladatelství Host, kterému tímto moc děkuji. Virus poté jako výhru vkládám já (a proto si výherce bude muset chvilku počkat než mu novou knihu objednám :)) *takže kdyby něco, já říkala že to může trvat o něco déle :D)

1. výhra / Dvě zrcadla (Karolina Limrová)

2. výhra / Virus (Kathy Reichs)

soutěžíme o dva různé tituly = budeme mít dva výherce

Soutěž otevřena pro: ČR a SR
Vylosování výherců: random.org
Doba trvání: do 30. března 23:59

vše co musíte udělat se již dozvíte ve formuláři

"SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ"


Přeji hodně štěstí v soutěžení! :) A pokud se k Vám ve zdraví vrátím, tak vylosuji i toho vítěze :D

Výherce valentýnské soutěže

3. března 2012 v 18:47 | Abyss
Pokud jste se účastnili soutěže, která mimo jiné patřila i k "Valentýnskému hopu", tak již jistě očekáváte, ke komu to vlastně ta Křídla poputují. Pojďme se tedy podívat, komu při mém losování dnes přálo štěstí...


A výhercem je...

Ronnie

(email končí na ...Star@centrum.cz, máš 96 hodin, na odpověď na můj email :)))

a její přání (komentář č. 49):
The book of love is long and boring
No one can lift the damn thing
It's full of charts and facts and figures
and instructions for dancing

Účast byla opět veliká a to i přes mou snahu to účastníkům zase trochu ztížit, tedy donutit je něco tématicky vyprodukovat :D Nakonec se přání sešlo dost, některá byla i neuvěřitelně vtipná, jiná šla zase spíše do hloubky, každopádně mám teď na blogu mnoho tipů pro ty, kteří budou někdy v nouzi a žádné přání jim nebude přicházet na mysl :D
Nakonec mi tedy bylo jako vždy, i nyní líto, že nemůžu cen rozdat mnohem víc, každopádně je tu ale březen a tak nás čeká zase nová soutěž a pak je tu také náš nový Knižní vesmír, kde na váš čekají dvě Lovkyně snů :))

Soutěž o knihu za únor (aneb Valentýnský knižní hop)

14. února 2012 v 15:44 | Abyss
Myslím, že je Vám již aktuálně jasné, že zde budeme každý měsíc soutěžit o nějakou knihu. Jsem ráda, že ke mě zavítáte, někteří i pravidelně komentujete, takže bych Vám tímto chtěla poděkovat :)) Únor se ovšem navíc nese i ve jménu Valentýnského knižního hopu, kdy můžete ve stejnou dobu soutěžit hned v několika soutěžích najednou.
Již ale netřeba nějakých průtahů, dejme se rovnou do toho soutěžení!

Soutěžíme o knihu KŘÍDLA od Aprilynne Pike a překvapení


Soutěž otevřena pro: ČR a SR
Vylosování výherců: random.org
Doba trvání: do 28. února 23:59

vše co musíš udělat se již dozvíš v soutěžním formuláři

"SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ"Ale jak již bylo avizováno na začátku, tímto to nekončí, odhopkejte si i na další soutěže...


Hodně štěstí a lásky (nejen dnes)!

Výherci knih EON

1. února 2012 v 15:27 | Abyss
Včera byl konec soutěže o dva tituly knihy Eon a tak se dnes podíváme na to, kdo se bude moci již brzy na tento příběh plný draků těšit. Jste napjatí?


Tou první, kterou random.org vylosoval je...
Nessie (má i svůj blog)

A tou druhou se stala...
Charlotte
(a podle slovenského komentáře ve formuláři, je nejspíše nyní i jisté, že Charlotte bude mou první výherkyní ze Slovenska, tak snad kniha dorazí v pořádku! :)))

Soutěžících bylo mnoho a vyhrál mohli pouze dva (ani nevíte jak ráda bych odměnila všechny), pokud jste tak neměli nyní štěstí, třeba Vám ho přinese více soutěž v polovině února. O co budeme soutěžit? No abych řekla pravdu, tak sama zatím nevím, i když jedna kniha, hodící se k Valentýnu, na mě již nyní hledí.

Mimo to všem moc děkuji za připomínky ve formuláři, mnoho z toho, co jste zmiňovali se opravdu i chystá a s některými jinými věcmi zase já sama moc nezmůžu. Nápadů je hodně, ale času málo, takže uvidíme, jak to nakonec všechno dopadne :))

Soutěž o knihu za leden

15. ledna 2012 v 15:34 | Abyss
Na facebookovém profilu Knižního nekonečna v sobotu probíhalo hlasování, které mělo rozhodnou o tom, o jakou knihu budeme do konce ledna soutěžit. Ale nebylo to jen tak, protože knihy tam nebyly pod svým názvem, ale pod nějakou definující větičkou. Nakonec nejvíce hlasů, přesněji 31 z celkových 56, získala kniha "ve které hrdina nemůže být sám sebou, protože by ho to stálo život". A touto knihou byl Eon, což je vlastně poměrně příhodné.
Eon je sice příběh, který se neodehrává v našem světě, přesto se kulturou nejvíce podobá naší Číně. A letošní "Čínský nový rok" připadá na 23. ledna. Takže touto soutěží vlastně oslavíme rok draka... no vidíte, opravdu budeme soutěžit o tu pravou knihu :)) Máme tu nový rok 2012, k tomu ještě rok draka, co takhle si tedy zasoutěžit o dva Eony?

EON: Znovuzrození dračího oka (Alison Goodmanová)

soutěžíme o dva výtisky = dva výherci

Soutěž otevřena pro: ČR a SR
Vylosování výherců: random.org
Doba trvání: do 31. ledna 23:59

vše co musíte udělat se již dozvíte v soutěžním formuláři

"SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ"
Přeji hodně štěstí v soutěžení! :)

Výherce vánoční soutěže

24. prosince 2011 v 17:36 | Abyss
Nebudu to nijak prodlužovat, všude již jistě vrcholí přípravy...

Výhercem vánoční soutěže tedy je...

Hanyuu

Gratuluji a snad tě tento dáreček taky potěší :))

(napiš mi na email - horakova.anet@gmail.com - svou adresu a jakou jsi si vybrala knihu)


Přeji pěkné svátky!
A nějakou tu knihu pod stromečkem :))

Vánoční soutěž o knihu (aneb Vánoční knižní hop)

6. prosince 2011 v 22:05 | Abyss
Naskytla se zde nějaká chybička, po které se celý článek vymazal, proto aktuálně jen velice rychle, později bude vše opět napraveno. Vše potřebné pro účast neleznete v soutěžním formuláři, takže o nic nepřicházíte.


"SOUTĚŽNÍ FOTMULÁŘ"Zahopkejte si na další knižní soutěže.
...
 
 

Reklama


Rubriky