KNIŽNÍ SOUTĚŽE | Vyhraj parádní čtení!

Velikonoční soutěž o knihu | zkuste své štěstí |

21. dubna 2014 v 11:56 | Abyss
Mám tu pro vás jednu rychlou soutěž o knihu! A protože doma držím naše panství a při každém zazvonění nadskočím, v očekávání dalšího hrozného vejbuchu, je tohle možná to nejlepší využití dopoledne... Splácala jsem tedy jeden (přespříliš jednoduchý) formulář a vybrala jednu krásně vyhlížející výhru.
No a abych dosáhla taky nějaké té satisfakce, vybrala jsem spíše holčičí čtení (no dobře, oni to čtou i kluci). To dumání nad vhodnou knihou bylo neskonale delší než tvorba samotného článku, ale nakonec jsem se rozhodla a vy si tak můžete zasoutěžit o knihu od Tahereh Mafi. Primárně o první díl, tedy Jsem roztříštěná, ale pokud už ho snad máte, můžete si zvolit i díl druhý. Více pak o samotné knize třeba zde.


Končíme 23. dubna a vše potřebné najdete ve formuláři níže, nic složitého nehledejte! :))

"SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ"


A především... Veselé Velikonoce! :)

VÝHERCEM SE STALA YANNY!
Gratuluji :))

Blesková knižní soutěž!

4. června 2013 v 18:31 | Abyss
Tak a soutěž máme za sebou, musím říct, že mi chvilku dalo, než jsem sečetla všechny vstupy, ale pak konečně přišel ten důležitý okamžik... losování. Jsem také moc ráda, že se vám soutěž líbila, komentáře ve formuláři mě opravdu potěšily (a to jsem si nejdřív říkala, že mě s takovou ptákovinou pošlete do háje :D). Nuže, třeba jednou zase nějakého šotka na Knižní nekonečno pozvu :)) A jak to tedy dopadlo?

Výhercem se stává Máca!

(pro nezaměnitelnost ještě část emailu: m.sed*ac****5@gmail.com)

A jaké knihy jste tedy měli najít?
Pod nekonečnou oblohou, Chvíle před koncem, Hlad jako žádný jiný, Zář, Případ trhače jahod, Drakie, Lehké fantastično, Čísla: Na útěku, Jak důležité je míti Filipa, Orel Deváté legie, Deset malých černoušků, Tak padne náš svět, Sofiin svět
...což se taky většině povedlo :))

TŘESKY PLESKY! SOUTĚŽ KONČÍ 5. ČERVNA V 16 HODIN! TEDY JIŽ ZA MÉNĚ NEŽ JEDEN DEN!

Tak to bychom měli k velkolepému úvodu... a stejně svižně budeme i pokračovat... protože čas kvapí!
Na-znovu-uvítanou tu mám pro všechny své čtenáře (ba i náhodné kolem pohopkávající) knižní soutěž.

VÝHERCE BUDE JEN JEDEN, MŮŽE SI VŠAK VYBRAT KNIHU Z NĚKOLIKA TITULŮ...
Jenže v tom je i ta potíž, šotek to všechno pomotal a někde něco i pozapomněl, co tedy máte vyhrát si nakonec budete muset objevit... a čím více toho objevíte, tím lépe pro Vás, za každou knihu totiž přibude jeden vstup do soutěže... stačí jen do formuláře (odkaz níže) napsat název a autora dané knihy. Nakonec je to tedy docela prosté ne? :))


"SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ!"


Vše co je třeba najdete ve formuláři, tak hurá na to a hodně štěstí! :))

Výherce Cinder a trochu toho okolo

16. září 2012 v 12:03 | Abyss
Vidíte? Co? No přeci ten úžasný nový vzhled od Gormal :)) Ještě není vše doladěné, ale to jsou jen detaily a některé snad potěší i to, že vzhled již není tak náročný na načítání :))

Co začala škola bojuji s každou volnou minutou na internetu, může za to hlavně stálá absence mého notebooku, na intru to prostě jde pak těžko :D Pomalu se začínám bát, že se z té reklamace ani nevrátí. No ať tak či onak, čekám již jen na peníze z brigády, abych si mohla objednat mini Sony Vaio.
Ve škole se na nás vrhli, co jiného čekat, přeci jen letos maturujeme. Vtipné je, že ještě stále není jisté, jak bude vypadat státní část a i naše právní administrativa, ve které tak vesele sepisujeme smlouvy, je stále někde za mlhou.
Mějte proto se mnou ještě krapet strpení, doufám že do konce září, začátkem října, budu moci být zase online, teď ale konečně k vyhlášení srpnového výherce :))

Srpnová soutěž o Cinder

22. srpna 2012 v 11:44 | Abyss
Knižní nekonečno na FB přesáhlo již 800 "lajků" a tak to jak se sluší a patří oslavíme soutěží... překvapivě o knihu. A při jejím výběru mi pomohli právě ti, kteří na facebookové KN v době hlasování nakoukli.


Soutěž trvá pouze do konce srpna, tak si dejte pozor, ať Vám neuteče :)) Vše důležité je jako vždy obsažené již v samotném formuláři, aby jste ale věděli, zda má vůbec cenu na něj klikat máte jednoduchá pravidla i zde v článku ;)

* podmínkou účasti v této speciální soutěži je sledování Knižního nekonečna na FB
* soutěž končí 31. srpna (23:59)
* výherce bude zveřejněn do 7. září a vylosován pomocí Random.org
* pro účastníky ČR & SR
* pokud jste ještě nedosáhli 13-ti let, optejte se rodičů, zda s účastí souhlasí
* máte možnost získat navíc další vstupy, Vaše jméno by tak v konečném osudí nebylo jen jednou

"SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ"


Přeji hodně štěstí a do 48 hodin tu máte již druhou srpnovou soutěž!

Červencová soutěž | Rudá jako rubín čeká možná právě na tebe |

15. července 2012 v 12:14 | Abyss
Letošní půlrok byl na Knižním nekonečnu plný soutěží a červen k tomu nabídl hned tři, dala jsem si proto nyní měsíc oddych, abych načerpala síly pro další - nyní červencovou - soutěž. Je tedy libo Rudou jako rubín?

Výherci soutěže s "knihcentrum.cz"

16. června 2012 v 15:07 | Abyss
Do soutěže o tři zajímavé tituly se přihlásilo přesně 180 účastníků, vyhrál ale mohou pouze tři šťastlivce. Pojďme se tedy podívat, kdo to bude tentokrát.

KNIHU ZTRACENÝCH VĚCÍ vyhrává Nikarika
(email končí na ...rika@seznam.cz)

LÉTO VE MĚSTĚ si užije Suši
(email končí na ...imova@seznam.cz)

a ZMRTVÝCHVSTÁNÍ už čeká na Rodaw
(email končí na ...aw@seznam.cz)

Jedna soutěž za námi a další hned v závěsu, než se do toho ale zase pustíme, nechte mě chvilku vydechnout, už jen proto, že nám venku opět začíná pořádně parné počasí. No opravdu! Ne v zimě, ale teď, v létě, by člověk ani psa ven nevyhnal. Tak zatím hodně štěstí - ve škole - v práci - i všude jinde tam - kde to bude zrovna potřeba! :))

A závěrem ještě jednou děkuji knihcentru, které knihy do soutěže věnovalo! :))

Výherce 2. májového hopu

9. června 2012 v 11:11 | Abyss
I přes ty hrozné útrapy, že nás introvský internet zase nechce pouštět na určité stránky a já se tedy nemohla dostat do administrace blogu, vám mohu konečně dát vědět, kdo pak, že si to bude moci vybrat knihu dle svého gusta... (a jak se ukázalo, tak se Vám tahle možnost opravdu moc líbila - jsem ráda, že jste rádi! :))

Soutěž o knihy | ještě stále nemáte dost? |

25. května 2012 v 14:17 | Abyss
Květen je na soutěže opravdu hojný, já vám nyní díky internetovému knihkupectví knihcentrum.cz, mohu přinést již třetí v řadě a vybírat můžete hned ze tří titulů.


Jako obvykle je třeba pro účast v soutěži vyplnit formulář, ve kterém budete mít možnost získat nějaké vstupy navíc. Mimo jiné na vás čekají i tři jednoduché otázky a pokud máte alespoň malý přehled, jistě nebude žádný problém na ně rychle odpovědět.

Do 13. června tedy soutěžíme o tři tituly.

Pro každého výherce je připravena jedna kniha, navíc máte možnost vybrat si tu, o kterou stojíte nejvíce. Pokud tedy máte chuť soutěžit, stačí když se pustíte do vyplnění formuláře...

SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ


Tímto děkuji knihcentru, které soutěž sponzoruje a přeji hodně štěstí!

Výherce 1. májového hopu

20. května 2012 v 18:18 | Abyss
Svět knihy 2012 je zase pro jednou minulostí (nakladatelství si jistě oddychla - především ti ve skleníkové části), alespoň jsem se ale toho letošního mohla účastnit a byl to věru pěkně náročný den! :D Teď je ovšem již nejvyšší čas vyhlásit vítěze prvního májového hopu. Tak pojďme na to...


Šerochodec, kterého do soutěže věnovat Fantom Print, poputuje k...

Lady McFly

(email končí na ...a.33@seznam.cz)
ladymfly-books.blogspot.com

Gratuluji! :)) I nadále můžete zkusit své štěstí v druhém májovém hopu, který končí 31. května, soutěžíme zde o knihu dle vlastního výběru do 250 Kč, a možná vás potěší, že tím se soutěžením v květnu nekončíme ;)

Květnová knižní soutěž (aneb Májové knižní HOPkání)

1. května 2012 v 14:29 | Abyss
Byl pozdní večer - první máj, večerní máj - byl lásky čas... no klasiku nechme na jindy, máme přeci odstartovat další knižní soutěžení. Venku je tak krásně, dokonce se nebojím říci, že až moc - vedro na padnutí - zajímavé, jak si ty fronty s námi hrají. Dokonce jsme teď měli i tepleji než ve Španělsku, alespoň podle toho, co psal kamarád - užil by si sluníčka více doma.
Na květen se nám nakonec sešly hned dva HOPy, kterých se opět účastní parádní počet blogerů a jen co odhopkáte ode mě, máte možnost soutěžit o obrovské množství dalších knížek! (Já to také rozhodně zkusím, smůla se přeci musí prolomit ;))
A abych nějak vykompenzovala to, že se vlastně účastním dvou naprosto odlišných HOPů budeme zde takříkajíc soutěžit ve dvou vlnách. Každá soutěž bude mít svůj vlastní formulář a výhra bude také odlišná - znamená to tedy, že můžete vyplnit oba formuláře a pokud se Vám nepoštěstí v jedné soutěži, může se na Vás usmát v té druhé. Kapištíteto? ( - co jsem to jen zase vytvořila za slovo? - ) Tak jdeme na to! Dejte si ale pozor na to - soutěže končí v jiné dny :))
 
 

Reklama


Rubriky