Buch, buch, kdo je tam?

25. října 2012 v 16:59 | Abyss |  SECRET | Má malá tajemství
"Nakoukne a spatří tu tunu nových komentářů, jako by si blog žil i nadále sám a především po svém, je to tak trochu kouzelný a milý pohled, protože nic není tak černé, jak se může na první pohled zdát."

Nejdříve k tomu, co Vás jistě zajímá nejvíce, KDO (DO TÉ PRKENNÉ OHRÁDKY) VYHRÁL ZÁŘIJOVOU SOUTĚŽ? Přemýšlela jsem, jak vybrat vítěze a nakonec jsem zvolila způsob poněkud sobecký, tedy že si ho do určité míry vyberu podle vlastního uvážení - zda mi jeho odpověď vodí či nevoní, jak na mě zapůsobila, zda jsem se nad ní vůbec zamyslela, atd. atd. - do určité míry proto, že takových adeptů bylo více, přesněji šest a tak jsem si v konečném finále hodila kostkou. Přeci jen, proč nevyužít oné hezké šestky a kdo mi vypadl? Štěstí v kostkách měl...

DESTINAETUS


... brzy k němu bude razit email, uvidíme co vyhraje, protože jsem se rozhodla dát mu na výběr :))

PS: Netrávila jsem teď moc času doma a přesto doufala, že za mě moje věci udělají jiní. Bohužel se tak nestalo a já zjistila, že nebyly odeslané balíčky, které již jistě očekávají budoucí majitelé, využiji tak následující dva dny, které jsem vyhradila pro nějaké to potřebné obíhání, a nejpozději v sobotu je vypravím na cestu!

3. MÍSTO V KATEGORII LITERATURA V SOUTĚŽI O BLOG ROKU 2012
Věc která mě neskutečně překvapila, protože upřímně, co si budeme povídat, jsem tu nyní moc času netrávila a tak jsem už vůbec nemohla věnovat ani nějaký ten prostor případné propagaci. I díky tomu si ale vážím hlasů o to více, protože byly opravdové, bez toho abych na Vás musela na každém rohu halekat. Ostatně nedovedu si to i tak představit, snažit se nahnat si nějaké hlasy. Kromě prvního pocitu radosti mě ovšem hnedle v závěsu navštívila i rozpačitost, přeci jen jsem se setkala už s názorem, že tohle recenzování by ani v téhle kategorii být nemělo, no čert to vem. Komu se to nelíbí, ať mi klidně... blog... políbí.

DRUHÝ MĚSÍC Z ŽIVOTA MATURANTA,
aneb co všechno jsem již zařídila (a co všechno ještě musím obstarat.)
Objednala jsem stužky, ani nevíte jak moc jsem ráda, že jsme si i odhlasovali můj vytoužený návrch, jen ta hláška na ni je dost svéhlavá :D, už přišly a stojí opravdu za to - od tyrkysové tmavé a světlé do modré, se žlutou růžičkou.
Objednala jsem i šerpy, jsou laděné podobně jako stužky - tyrkys a žlutá - taky už přišly. OVŠEM! Reklamuji je, neboť nám pěkně pokáleli barvu.
Vytvořila jsem pozvánky na štužkovák, otevřela jsem k tomu po takové době photoshop a než jsem se do toho dostala byla to trochu španělská vesnice. Ale nakonec se povedlo, vytiskla jsem vše pěkně na barevný papír a rozhodila mezi učitele. Takže nesmím zapomenout si to od nich v pondělí všechno vybrat.
Pobíhala jsem od ředitele k zástupkyni, od zástupkyně ke třídní, od třídní k dalšímu učiteli, abych naplánovala školní zájezd na Gaudeamus (budeme tam 31. a co Vy?), to Vám byla taky děsná zábava. Především, když to primárně dohodnete pro dvě třídy a volná místa dále hodláte zaplnit z třetí třídy, kde se na Vás vrhnout s tím, proč se na ně zapomnělo. Ovšem gólem dne je, že ti co chtěli, se do školního autobusu vešli a dokonce máme ještě jedno místo volné. Asi jsem se spíš měla jít zeptat třeťáků a třetí třídě doporučit naplánovat a zařídit si Gaudeamus na vlastní hlavu, jako bych toho teď neměla už tak dost.
A vůbec, stále plánujeme maturitní ples, každý týden se hezky sejdeme, vždy dva zástupci z každé třídy - protože ho máme společný pro tři. Zrovinka tu přede mnou leží papíry se sály a tak hezky počítám a vybarvuju, kdo kde bude mít stoly. Však jsme se už taky stačili hezky se kvůli tomu chytnou.
... už jsem tady někdy říkala, že jsem hrozná perfekcionistka (s občasnou nedůvěrou v ostatní)?

A NEJLEPŠÍ ZPRÁVA TÝDNE, MÁM KONEČNĚ FUNKČNÍ, NOVÝ A LESKNOUCÍ SE, NOTEBOOK :))
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Bastera Bastera | Web | 25. října 2012 v 17:34 | Reagovat

Jéé gratuluji Ti ke třetímu místu a kategorii neřeš, zrovna Tvůj blog není jen ploché recenzování, takže si to zaslouží" :) Závidím Ti, že se dokážete takhle hezky dohodnout, my se u toho pořád hádali, nikdo nic neřešil a pak se rozčiloval klasika :D

2 Charlie Charlie | Web | 25. října 2012 v 17:37 | Reagovat

Gratuluju vítězi. Škoda, že los nikdy nepadne na mě :-( Gratuluju tobě ke třetímu místu. Doufala jsem, že budeš na bedně ;-)
U nás organizaci plesu, objednávání stužek a šerp dobrovolně ujala učitelka. Na nás bylo se nedohádat, což nevím, jestli se nám zrovna povedlo. Vlastně i ten Gaudeamus byl v režii vrchního vedení.

3 Teresinha Teresinha | E-mail | Web | 26. října 2012 v 11:13 | Reagovat

Ha, Abyss žije! :)
Organizování plesu si užij, je to veliká zábava ;)
A docela by mě zajímalo, kdopak vyhrál ten blog roku, kde to najdu? Nechce se mi věřit, že by byl někdo lepší než ty ;)

4 Abyss Abyss | 26. října 2012 v 11:56 | Reagovat

[3]: http://blogroku.blog.cz/1209/13-kategorie-literatura - nadaným autorkám se nedalo konkurovat :) :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama