Vychází knižně v ČR (FA, YA) 2012 (leden - březen)

26. prosince 2011 v 20:29 | Abyss |  VYCHÁZÍ U NÁS | Co najdeš v knihkupectví?
Seznam titulů, které je možné u nás očekávat v roce 2012. Dle dalších informací bude článek postupně doplňován a upravován. (Blog.cz by se dříve nebo později jistě opět ozval, že je článek příliš dlouhý a proto jsem se rozhodla ho předběhnout a rozdělit seznam rovnou.)

U každé knihy naleznete datum vydání, nakladatele a samozřejmě ještě název a autora, plus část anotace (byla-li uveřejněna či pokud jsem přeložila originál), pro zbytek anotace pak stačí kliknout na "pokračování anotace", kterak vás přenese na příslušné místo. Obálky po pravé straně jsou originální, po levá pak již ty naše, pokud někde obálka chybí, nebyla ještě zveřejněna.

LEDEN 2012
vyšlo - Knižní klub
Michelle Zinková
Strážkyně Brány (Proroctví sester 2)

Lia Milthorpeová pokračuje v nebezpečném a zoufalém pátrání po způsobu, jakým by zvrátila děsivé proroctví. Její sestra Alice mezitím sbírá síly a učí se temnému umění, aby mohla Liu porazit. Nezastaví se před ničím ve snaze získat její místo v proroctví, které mělo připadnout jí... (pokračování anotace)

vyšlo - Fragment
L. J. Smith
Před půlnocí (Upíří deníky 9)

Meredith odhalila při záchraně Stefana nehezká tajemství ve své minulosti a Damon se kvůli své nemístné zvědavosti proměnil v člověka, což nese velmi zle. Ze zoufalství by udělal cokoliv, aby se stal opět upírem - neváhá se dokonce vrátit do pekla Temné dimenze. Fell's Church se čím dál více začíná podobat... (pokračování anotace)

vyšlo - CooBoo
Lisi Harrison
Můj soused ghúl (Monster High 2)

Na Merstonovu střední chodí normální studenti, ale taky monstra a příšery neboli sabotéři obvyklých vlastností. Cleo byla královnou školy mezi SOVáky i normáky, ale teď na celé čáře vítězí Frankie a Melody. A teď se ještě ke všemu všichni... (pokračování anotace)

ÚNOR 2012
vyšlo - BB art
Meg Cabot
Jak začíná láska (Kluci 1)

Melissa Fullerová, redaktorka společenské rubriky v časopise New York Journal, žije poměrně poklidným životem do té doby, než je její sousedka doma přepadena a v kómatu převezena do nemocnice. V bytě této starší dámy zůstává doga... (pokračování anotace)

vyšlo - Knižní klub
Lauren Kateová
Vytržení (Andělé 3)

Luce by pro Daniela zemřela. A také se tak stalo. Znovu a znovu. Luce a Daniel se znovu a znovu potkávají, jen aby byly od sebe bolestivě odloučeni - Luce mrtvá, Daniel zlomený a osamocený. Ale možná by to tak nemuselo být... Luce si je jistá, že něco - nebo někdo - z jejich minulých životů... (pokračování anotace)

vyšlo - BB art
Dan Wells
Nejsem sériový vrah

Patnáctiletý John Wayne Cleaver je nebezpečný a dobře to ví. Je posedlý sériovými vrahy. Nechce se však stát jedním z nich, a proto si ve svém vlastním zájmu - a v zájmu bezpečí svých blízkých - stanovil přísná pravidla, jimiž se řídí... (pokračování anotace)

vyšlo - Fragment
L. J. Smith a spol.
Prokletí (Stefanovy deníky 3)

Dobrodružství pokračuje... Stefan opustil New Orleans a odjel do New Yorku. Slíbil si, že se už nikdy nebude živit lidskou krví, a začal být znovu šťastný. Když už si ale myslí, že konečně opustil svou minulost, zjistí, že před bratrem nikdy nemůže uniknout. Damon má pro oba upíří bratry velké plány… (pokračování anotace)

vyšlo - CooBoo
Kerstin Gier
Rudá jako rubín (Láska nezná čas 1)

Žít v rodině, která je samé tajemství, není pro šestnáctiletou Gwendolyn zrovna snadné. A co teprve když pochopí, že tím největším rodinným tajemstvím je ona sama. Jaké nebezpečí člověku hrozí, když se zamiluje napříč časem... (pokračování anotace)


vyšlo - Knižní klub
Alexandra Adornettová
Zásvětí (Zář 2)

Bethany Churchová je anděl, který byl seslán na zem, aby tu bojoval s temnými silami Zla. To, že se zamiluje, součástí jejího poslání nikdy nemělo být, ale přesto mezi Beth a jejím smrtelným přítelem Xavierem Woodsem vzniklo silné pouto. Ale ani Xavierova láska a péče andělských sourozenců Gabriela a Ivy... (pokračování anotace)

vyšlo - Ikar
April Lindnerová
Jane

Novodobé zpracování klasického příběhu o Janě Eyreové je současným milostným příběhem s dramatickou zápletkou. Jane Mooreová se po smrti rodičů vzdá studia na výtvarné škole a přijme místo chůvy malé holčičky, jejímž otcem je stárnoucí bývalý rocker. Dívka se sžívá s malou Maddy... (pokračování anotace)

vyšlo - BB art
Alex Scarrow
Predátoři (Jezdci časem 2)

Když Maddy omylem otevře časové okno v místě a ve chvíli, kdy neměla, vrhne Liama o šedesát pět milionů let zpátky, do loviště smrtelně nebezpečného a až dosud neobjeveného druhu prehistorického dravce. Dokáže se Liam spojit s Maddy a Sal, než ho dinosauři rozsápou na kusy... (pokračování anotace)

vyšlo - CooBoo
Kevin Emerson
Lovec démonů (Oliver Nocturno 4)

Oliver a jeho bratr Zlocius k sobě nikdy neměli blízko, ale v poslední době se vztahy mezi nimi ještě zhoršovaly. Ovšem když je nalezen zavražděný člověk a stopy vedou k jaguárovi, který utekl ze zoo - a do nějž se kritické noci přímo před Oliverovýma očima vtělil jeho bratr - začíná se Oliver o Zlociuse bát... (pokračování anotace)

vyšlo - CooBoo
M. A. Pierceová
Přes Moře písku (Temný anděl 2)

Aeriel zlomila prokletí vampýra Irrylatha a vrátila mu jeho lidskou podobu. Ve snech ale Irrylatha stále pronásleduje bílá čarodějnice, a tak se Aeriel vydává na dlouhou pouť, aby získala odpověď na tajemnou hádanku... (pokračování anotace)


vyšlo - Fantom Print
Kat Richardson
Šerochodec (Šerochodec 1)

Harper Blaineová pracuje jako bezvýznamné soukromé očko. Při vyšetřování jednoho banálního případu je surově napadena a útok nepřežije. Přesněji řečeno, zůstane mrtvá pouhé dvě minuty. Když se Harper probere v nemocnici... (pokračování anotace)

vyšlo - Zoner Press
Olga Gromyko
Povolání: Zaklínačka (Zaklínačka 1)

Volha Redná, osmnáctiletá studentka praktické magie, dostane za úkol vydat se do upírského panství a zjistit, co je pravdy na hlášení o tamním výskytu krvelačného netvora. Podivné je, že takovým úkonem byla pověřena právě ona… (pokračování anotace)

vyšlo - Metafora
Susan Hillová
Žena v černém

Anglický thriller Žena v černém začíná celkem nadějně: Postarší muž (Arthur Kipps) sepsal svůj životní příběh a rád by jej zveřejnil. Doufá totiž, že tímto způsobem by se mohl osvobodit od "démonů", kteří ho už léta pronásledují. Proto požádá o pomoc profesionálního Herce, který pak v retrospektivním ději... (pokračování anotace)

BŘEZEN 2012
vyšlo - BB art
Lili St. Crow
Andělé noci (Andělé noci 1)

Skutečný svět je plný hrůz. Jen se zeptejte šestnáctileté osiřelé holky Dru Andersonové, drsňačky, která sama sejmula slušnou porci padouchů. Je ozbrojená, nebezpečná a připravená nejdřív zabíjet a teprve pak se ptát. Takže jí chvíli potrvá, než přijde na to, komu může důvěřovat... (pokračování anotace)

vyšlo - BB art
Sara Shepardová
Dokonalé (Roztomilé malé lhářky 3)

V Rosewoodu v Pensylvánii žijí čtyři holky, kterým není na první pohled co vytknout. Jenže když se podíváte blíž, zjistíte, že nejsou ani zdaleka tak bezchybné, jak vypadají. Aria nedokáže pustit z hlavy bývalého kluka. Zakázané ovoce totiž... (pokračování anotace)

vyšlo - Fragment
Rick Riordan
Proroctví (Bohové Olympu 1)

Vítejte zpátky v Táboře polokrevných! Volné pokračování napínavé dobrodružné série Percy Jackson právě začíná! Do Tábora polokrevných přicházejí noví hrdinové Jason, Piper a Leo. Ale než se stačí pořádně rozkoukat... (pokračování anotace)

vyšlo - Baronet

J. R. Ward

Covet (Padlí andělé 1)


Sedm smrtelných hříchů. Sedm duší, které musí být zachráněny. Věčný souboj mezi dobrem zlem, mezi spasitelem bez víry a démonem, který chladnokrevně míří za svým cílem a nemá co ztratit. Jim Heron, příslušník tajných armádních jednotek, jehož profesí je zabíjet na rozkaz... (pokračování anotace)

vyšlo - Fragment
Christopher Paolini
Inheritance (Odkaz Dračích jezdců 4)

Dlouhé měsíce výcviku a bojů přinesly mnohá vítězství a naději, ale také srdcervoucí ztrátu. Není tomu tak dávno, co byl Dračí jezdec Eragon obyčejným chudým farmářským chlapcem a jeho dračice Safira pouhým modrým kamedem v lese... (pokračování anotace)

vyšlo - Mladá fronta
Carrie Ryan
Vlny zmítané smrtí (Les rukou a zubů 2)

Gábi vede klidný život v bezpečí svého městečka u moře, za hradbou. Nechává přátele snít o Temném Městě na pobřeží a sama vše jen pozoruje z majáku. Nic jiného než domov nikdy nepoznala. Nic jiného ke štěstí ani nepotřebuje. Ale život po Návratu nemůže být bezpečný. Existují nebezpečí... (pokračování anotace)

vyšlo - Knižní klub
P. C. Cast, Kristin Cast
Drakova přísaha (Povídky ze světa Školy noci 1)

Drakova přísaha je samostatná povídka přidružená k cyklu Škola noci, věnovaná osudům jedné z jejích postav, bojovníka a učitele šermu Draka Lankforda. Odehrává se v devatenáctém století a vypráví o zapuzeném synovi anglického šlechtice... (pokračování anotace)

vyšlo - Fragment
Lisa McMann
Vstříc temnotě (Lovkyně snů 2)

Některé noční můry nekončí… Zvlášť když se nechtěně dostáváte do snů druhých… Jmenuju se Janie. Je mi teprve sedmnáct, ale skutečnost pro mě začíná být horší než sny. Na Fieldridgeské střední škole se dějí znepokojivé věci... (pokračování anotace)


vyšlo - Fragment
Rick Riordan
Rudá pyramida (Kronika Cartera Kanea 1)

První díl nové trilogie Ricka Riordana! Myslíte si, že je nějaký med nechodit do školy, věčně létat po celém světě, vozit s sebou jenom to, co se vejde do jednoho kufříku, a nemít žádný pořádný domov? Tak to budete koukat! Už šest let cestuje Carter... (pokračování anotace)

vyšlo - Fragment
L. J. Smith
Zoufalství (Upíří deníky 10)

Stefan a Elena se vydávají zachránit svou kamarádku Bonnii do Temné dimenze. V městečku zanechávají Matta, Meredith a paní Flowersovou, aby je chránili před nebezpečnými silami, které se ho zmocňují čím dál více. Děti jedno po druhém podléhají malachům. Ale Matt a Meredith brzy pochopí... (pokračování anotace)

vyšlo - Fragment
Gabriella Poole
Vyvolení (Temná akademie 1)

Darkova akademie je škola jako žádná jiná! Každý semestr se stěhuje na nějaké nové úžasné místo a studují tu jen neuvěřitelně krásní a inteligentní mladí lidé. A čím více se toho nová zahraniční studentka Cassie Bellová o Akademii dozvídá, tím je zvědavější... (pokračování anotace)

vyšlo - Knižní klub
Andrea R. Cremerová
Oběti (Smečka 3)


Calle se podařilo přivést na stranu Hledačů Rena, který se měl stát jejím druhem a vůdcem smečky. Tím se však ocitla v nepříjemné pozici - Ren i Shay po ní touží a na tom, koho z nich si vybere, závisí jak její osobní štěstí, tak osud smečky a výsledek výprav za mocnými artefakty, které Shayovi umožní... (pokračování anotace)


vyšlo - CooBoo
Thomas E. Sniegoski
Aerie a Zúčtování (Padlí andělé 2)

Poslední ročník na střední škole byl všechno jen ne normální. Aaron dokáže mluvit se svým labradorem Gabrielem, ale co víc, zjistil, že je Nephilim, potomek padlého anděla a smrtelnice. A aby ani to nestačilo, vypadá to, že je vyvoleným, který má za úkol přinést všem padlým andělům smíření... (pokračování anotace)

vyšlo - Argo
Alyson Noelová
Země stínů (Nesmrtelní 3)

Námětem třetího dílu Nesmrtelných je opět vášnivý milostný vztah Ever a jejího nesmrtelného přítele Damena. Cena, kterou Ever musela zaplatit za Damenovo uzdravení, je nelidsky vysoká. Aby Damen znovu neonemocněl a navěky se neodebral... (pokračování anotace)

vyšlo - Fantom Print
Patricia Briggs
Štvanice (Alfa a Omega 1)

Knihou Štvanice z nové série Alfa a Omega Patricia Briggs opět potěší milovníky vlkodlaků. A také všechny fanoušky předchozí mimořádně úspěšné řady knih s Mercy Thompsonovou v hlavní roli. Charles, hlavní hrdina Alfy a Omegy, je bratr Samuela... (pokračování anotace)

vyšlo - XYZ
Tereza Janišová
Kouzla na obzoru (Erilian 2)

Život ve městě Erilian se zdá být až pohádkově idylický. Zia, mladá spisovatelka, rebelka a čarodějka v jedné osobě, tento názor nesdílí. Kde má v tomhle nudném městě snobů najít inspiraci pro svoji knihu? Když ale objeví v zaprášeném... (pokračování anotace)

vyšlo - Deus
Tanja Heitmann
Noční záře

V Noční záři, další z řady knih plných magie a imaginace, je Adam, tvor, který spolu s nitrem démona přijal i nesmrtelnost a vynikající lovecké vlohy a putuje časem v podobě krásného mladíka, povolán do Los Angeles šedesátých let minulého století... (pokračování anotace)

vyšlo - Egmont
Damian Dibben
Bouře začíná (Strážci minulosti 1)

Představte si, že vaši rodiče zmizeli - nejen v prostoru, ale i v čase... Jakeovi rodiče zmizeli a mohou být na jakémkoli místě na světě - a zároveň v kterékoli době v minulosti. Rodina Djonesových má totiž ohromující tajemství: patří ke Strážcům minulosti, tajné společnosti, která cestuje staletími a brání zločincům... (pokračování anotace)

vyšlo - Deus
Krystany Kuhn
Katastrofa (Údolí 2)

Druhý díl úspěšného románu pro mládež, německé autorky Krystyny Kuhn, je opět poutavý a místy strašidelný příběh, který nebude šetřit nečekanými zvraty a dobrodružstvím, z něhož dýchá tajemno. Nováčci na Grace College se již dobře... (pokračování anotace)

vyšlo - Egmont
Megan Crewe
Tak padne náš svět (Pád světa 1)

Začíná to jako svědění, kterého se nemůžete zbavit. Pak přijde horečka a šimrání v krku. Pár dní nato budete vykládat svá tajemství na potkání neznámým lidem, jako by to byli vaši staří přátelé. Za další tři dny vás postihnou paranoidní halucinace... (pokračování anotace)

vyšlo - Fantom Print
James Barclay
Zloděj úsvitu (Kronika Havranů 1)

Havrani jsou malá skupina elitních žoldnéřů, kteří se celý život drželi pevných pravidel a jednoduchého kodexu - zabíjet ano, vraždit ne. Po deseti letech společných bojů však stárnou a rozhodují se, zda mají definitivně odejít na odpočinek... (pokračování anotace)

vyšlo - Epocha
Laurell K. Hamilton
Provinilé slasti (Anita Blake 1 - nové vydání)

Vampyrismus je v USA legální. Za úplatu vám oživovatelé povolají z hrobu zombii dle vašeho výběru. Po některých hřbitovech se potulují ghúlové. Nemrtví by možná měli mít hlasovací právo, ale kdo zastaví ty, kteří začnou zabíjet lidi? Vedlejší... (pokračování anotace)

vyšlo - CooBoo
Carlos Ruiz Zafón
Marina

Oskar Drai studuje v Barceloně roku 1980 a zasnívá se v obklopení oslnivých modernistických domů. Při jedné ze svých toulek poznává odvážnou dívku Marinu, která se s ním vydává odhalit taje historie města. Potkávají záhadnou postavu, za jejíž příběh ještě někdo musí zaplatit... (pokračování anotace)

vyšlo - Baronet
Charlaine Harris
Dotek mrtvých (Pravá krev 12 - povídky)

Sookie Stackhouseová, servírka nadaná schopností číst myšlenky ostatních smrtelníků, proniká do světa upírů, vlkodlaků, měňavců, víl a dalších nadpřirozených bytostí. Nachází mezi nimi přátele, ale zároveň zabředává do smrtelně nebezpečných situací. Její dobrodružství jsou tématem... (pokračování anotace)

 

14 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Annieren Annieren | Web | 26. prosince 2011 v 20:36 | Reagovat

Určitě si přečtu poslední díl Eragona, Speciály a Goliáše... na to ostatní se podívám :).

2 tess-ff tess-ff | Web | 26. prosince 2011 v 21:00 | Reagovat

no jak jsem to bleskově proběhla, zaujalo mě Nejsem seriový vrah - připadá mi tam z anotace patrná inspirace Dexterem (dostala jsem Omnibus k Vánocům, tak se těším, jak si počtu. A pokud se dostanu i k tomuhle, třeba změním názor).

3 Kačka Rek. Kačka Rek. | Web | 26. prosince 2011 v 21:43 | Reagovat

No jak jsem to shlédla, tak u některých knih jsem se prostě musela zastavit a poznamenat si je do kalendáře, že vycházejí ;-) Tak třeba Dan Wells -Nejsem sériový vrah nebo Tim Collins - Deník úúúplně obyčejného upíra :-) Těším se a děkuju :)

4 myanmar myanmar | Web | 26. prosince 2011 v 21:55 | Reagovat

Tak po prohlédnutí seznamu musím říct, že se asi nejvíc těším na Jane. Miluju knížku o Janě Eyerové a tenhle posun do moderní doby by mohl být zajímavý...na druhou stranu si ale nejsem jistá, jestli budu schopná překousnout to "bývalý rocker", tak nějak mi to k té postavě nesedí....

5 Ebolin Ebolin | Web | 26. prosince 2011 v 22:12 | Reagovat

Na některé knížky se docela těším, vypadají zajímavě ;-)
Blog.cz nás strašně omezuje ve článcích, souhlasím ;-) :-?

6 Skullka Nika "Sealand" Elricová Skullka Nika "Sealand" Elricová | E-mail | Web | 26. prosince 2011 v 22:41 | Reagovat

Ach jo, já si ten upíří deník od Tima Collinse koupila v říjnu na Slovensku... :'D No jo, to chce talent. :D

7 Neriah Neriah | Web | 26. prosince 2011 v 23:40 | Reagovat

Tak tentokrát mě toho moc nezaujalo, nejvíce se těším na knihy od Ricka Riordana, jeho styl psaní mám ráda.
Pak je tu několik těch, od nichž neznám předchozí díly, ale chystám se na jejich přečtení a uvidím pak, jestli číst dál či nikoliv.

Ale některé knihy mě odrazují už názvem, nevím... :D
Mám pocit, že některé názvy jsou si hrozně podobné, i když jsou to odlišné knihy od odlišných autorek.
Ale možná se mi to jen zdá.

8 Bels Vengeance Bels Vengeance | E-mail | Web | 26. prosince 2011 v 23:41 | Reagovat

Joo, na některý věci se docela těším 0:))

9 RenyNew RenyNew | 27. prosince 2011 v 11:03 | Reagovat

Také vyjde Hraničářův učeň 11... 20. února :).
Jinak z těhle knížek mě zaujaůa Strážkyně Brány, protože jsem četla Proroctví sester a pak tayk Stefanovy deníky 2....
Super že nás takhle informuješ :)

10 Sušenka Sušenka | E-mail | Web | 27. prosince 2011 v 11:04 | Reagovat

Na další díl od Eragona se strašně těším! :)

11 Jackeline K. Taylor Jackeline K. Taylor | Web | 27. prosince 2011 v 13:46 | Reagovat

Na lovkyni snů 2 se moc těšim :) a Inheritance  jsem viděla už teď ale v originále a to bych asi nedala :/ :D

[10]: Já taky!♥

12 Jackeline K. Taylor Jackeline K. Taylor | Web | 27. prosince 2011 v 13:48 | Reagovat

a tu Drakovu přísahu si as itky seženu :) to neni pokačování ke Škole noci normální? Tu mam taky ráda..♥

13 Das Das | Web | 27. prosince 2011 v 19:45 | Reagovat

Šíleně se těším na Strážkyni brány! Jsem trochu zvědavá i na Balthazara. :) I když mi série o Biance strašně připomínala stmívání..

14 Leny Leny | Web | 27. prosince 2011 v 23:40 | Reagovat

Nejvíc se těším na třetí díl Smečky - Oběť, už se nemůžu dočkat, jak to dopadne s Calou a Renem :D

15 Postarion Postarion | 28. prosince 2011 v 15:20 | Reagovat

[12]: pokračování Školy noci, 8. díl, vyšel začátkem tohohle měsíce :) a mám dojem, že i Magie útočí už vyšla, že s vydáním nepočkali až na leden :) já osobně se nejvíc těším na Ricka Riordana, jeho knížky mají spád a líbí se mi jeho humor, Cabotku, která je taková odpočinková záležitost, a v druhé půlce okomentuji u druhé půlky :)

16 Kecka Kecka | Web | 28. prosince 2011 v 22:34 | Reagovat

Anotace Deníku uplně obyčejného upíra mě docela pobavila :D Vidím to na oddechovku, něco jako Pijou mi krev :)
Měla bych na Tebe jednu otázečku. Budeš se zúčastňovat Novoročního hopu, o kterém jsme četla na http://knizni-doupe.blogspot.com  ?

17 Abyss Abyss | Web | 28. prosince 2011 v 23:18 | Reagovat

[15]: Magie útočí je oficiálně k dostání až od ledna, předtím to mělo nakladatelství jako vánoční akci pro své e-shopy :))

[16]: Nejspíše ano, záleží na tom, zda to budu stíhat :))

18 Avilan Avilan | Web | 29. prosince 2011 v 9:58 | Reagovat

Už se nemůžu dočkat Inheritance :) To je ale hrozné, jak dlouho trvá, než to u nás vyjde... V Anglii už si lidi tu knihu mohou koupit jakou dobu xD

19 Postarion Postarion | 29. prosince 2011 v 10:43 | Reagovat

[17]: tak já beru od kdy se to dá sehnat :)

20 Abyss Abyss | Web | 29. prosince 2011 v 10:59 | Reagovat

[19]: Však v pohodě, já se jen budu držet oficiálních datumů, které mi posílá Fantom Print :))

21 Houp Houp | Web | 29. prosince 2011 v 12:30 | Reagovat

Moc se těším na druhý díl Strážkyně, i když zas ne tolik jako na 3 díl Smečky, ten příběh Draka Lankforda, i když Školu Noci už moc nemusím Draka jsem si docela oblíbila. Taky mě zajímá ta Jane a to od té Meg Cabotové, a taky další díl Lovkyně snů, od kterého mám první díl doma a ještě jsem si to nezvládla přečíst. ;-)  :-)

22 Katie Katie | Web | 29. prosince 2011 v 18:53 | Reagovat

Těším se na Upíří deníky, Lovkyni snů a Strážkyně brány. :)

23 ratuska ratuska | Web | 29. prosince 2011 v 20:10 | Reagovat

Já jsem takový barbar, nedokážu se odtrhnout od Kinga a když už, tak šahám po kdysi povinné četbě... :-D

24 Loksuta Loksuta | Web | 30. prosince 2011 v 23:02 | Reagovat

Najviac ma zaujalo "Nejsem sériový vrah" a je mi jedno, že je to pre deti. Ja som ešte stále schopná s nadšením čítať Troch pátračov, alebo Klub záhad, hoci mám už dvadsať. Tieto chlapčenské detektívky jednoducho nikdy neomrzia. :-D

25 Matthias Matthias | E-mail | Web | 31. prosince 2011 v 18:19 | Reagovat

sakr,a toho sériovýho vraha si budu muset sehnat!!

26 misha misha | 4. února 2012 v 23:11 | Reagovat

Joo, vlny zmítané smrtí ,Drakova přísaha a Andělé noci ! Musím mít!

27 Lidka Lidka | 3. dubna 2012 v 16:14 | Reagovat

Toto je najúžasnejší zoznam aký som doteraz videla. Juhuuu! ... asi mi nevystačí pokladnička. :-?

28 Katie Katie | 3. dubna 2012 v 20:28 | Reagovat

Přečetla jsem poslední díl Eragona, Inheritance, a jsem z toho úplně nadšená. Naneštěstí nemám tolik financí(a prostor) pro všechny své milované knížky. :-D 8-O

29 T. T. | 25. července 2012 v 13:40 | Reagovat

uplne uzasne....neco znam a rozhodne doporucuju,ale ostatni si prectu!!

30 holka holka | 25. července 2012 v 13:44 | Reagovat

jak jsem se dívala našla jsem tu Roztomilé malé lhářky - tak k tomu je i seriál,já první našla seriál a o knížkách jsem nevěděla,ale iurčitě budou taky dobré :-)

31 white dress white dress | E-mail | Web | 23. října 2012 v 9:29 | Reagovat

I happen to enter your blog with the help of Google search. To my sheer luck I got what I was searching for. Thanks.
http://www.rundress.org/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama