Nejděsivější nej (3) Děsivá místa

6. listopadu 2011 v 12:36 | Abyss |  Děsivý podzim

Minule to byly filmy, dnes jsou to děsivá místa. Upřímně mohu říci, že i mimo tyto vypsaná, mi často přijde strach nahánějící každá temná ulička, tedy pokud slyším jen šustění listí a nikdo není na dohled a v tom je právě ten problém... co když ale někdo vidí mě?

Osvětim
Je pro mě asi to nejděsivější místo. Nikdy totiž nepochopím, jak mohli inteligentní lidé něco takového vymyslet a jak to zase ti jiní mohli dopustit - ale možná je to právě ten pravý problém - naše inteligence, protože něco tak hrůzného by nevymysleli ani blázni.
Na tomto místě jsem byla se školou již před několika lety, třída byla na tohle místo celá hrr, více méně jsem jejich pocity naprosto nechápala, na mě z něj jde husí kůže. Nefascinuje mě, ale naopak děsí.

Temná ulička kolem hřbitova
Jako malá jsem se pokaždé této uličky bála, nebyla totiž osvětlená a tak jste šli určitý úsek cesty po tmě, navíc jste hned vedle měli hřbitov.
Kdyby to byl alespoň ten normální, ale tohle byla stará část - kde byli především ti, kteří zemřeli za války. Dnes už je tato cesta osvětlená a není tedy proč se bát (nebo by mělo být?).

Internát
Nevím proč, ale já si už jen při tom slově představím něco děsivého :D Realita je tedy obvykle trochu jiná a intr je především místo, kde to žije. Pak se ovšem všichni rozhodnou jít na kutě a celé to místo je najednou tiché a člověk slyší každé zavrzání. V takových chvílích jsem vážně ráda, že nejsem na pokoji sama :D

Náš klášter a jeho mumie
Město v kterém žiji se může pyšnit jedním z nejstarších klášterů ve střední Evropě, pohled je na něj moc pěkný a to jak z venčí tak zevnitř. Horší je to již ale se sklepením, kde jsou navíc uložené mumie. Teď si možná všichni představíte ty z Egypta, ovšem ono při troše štěstí a hlavně správném postupu je možné zachovat seschlá těla i mimo tuto zemi. Nejvíce na člověka zapůsobí asi ty zkroucené výrazy, takhle by se přeci člověk netvářil, kdyby umřel poklidnou smrtí ne? Ale nevím se smrtí nemám osobní zkušenosti a doufám, že ještě nějaké ty roky mít nebudu.

Hmm hmm... co dál?
No páté místo asi doopravdy vymyslet nedokážu, holt jsem už asi trochu odrostlejší, i když dost děsivý je i náš záchod, když ho zrovna opustí můj bratr. Vlastně všechno co dělá je děsivé... od jeho zpěvu a tance, po večerní brmlání.
Máme totiž společný pokoj a bráška v jednom kuse mele ze spaní nějaké hovadiny. Nejčastěji je to prostě jen "zavři dveře" - "zhasni", ale občas vymyslí i něco zajímavější jako třeba nedávné "stůj nebo střelím". Joo mít bráchu v pubertě je dost možná ta nejděsivější věc vůbec.

Zajímavá Vás náš podzimní speciál? Více se o něm dozvíte zde.
* Zdroj obrázků: weheartit.com
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kimberly B. Kimberly B. | E-mail | Web | 6. listopadu 2011 v 13:20 | Reagovat

Poslední bod mě skutečně rozesmál! :-D
Btw, Mít mladší sestru je taky docela děsivé... ;-) Děsím se dne, kdy se naučí číst a psát a bude mi pročítat smsky, facebook,... :-D

2 princezná Sašenka princezná Sašenka | E-mail | Web | 6. listopadu 2011 v 15:35 | Reagovat

môj mladší brat zase niečo trepal o vtedajšej svojej spolužiačke a jej tielku :D do teraz si z neho robím srandu :D
U teba sa mi páči, že si napísala miesta z tvojho okolia, všetci písali skôr všeobecné desivé miesta ako transylvánia, kostnice atď, aj keď je kopec desivých miest aj naokolo... ja sa napríklad bojím ísť aj po neosvetlenej ulici kúsok od domu... :D:D

3 prom dresses prom dresses | E-mail | Web | 23. října 2012 v 7:48 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama