Letní obálky (aneb knihy z kterých vyzařuje léto)

4. července 2011 v 14:04 | Abyss |  Léto s knihou
Letní obálky
Kytička
Dalším letním speciálem v pořadí jsou Letní obálky. Pokud tak obdivujete jejich krásu spolu s rubrikou "Jedna kniha - mnoho obálek" (aneb "S knihou kolem světa") nebo s meme "Posuď knihu podle obalu", můžete v tom směle pokračovat a ještě se k nám přidat.

Letní obálky jsou ÚTERNÍ meme, úkolem je vybrat vždy maximálně tři obálky, které ve Vás nějakým způsobem probouzí letní náladu. To tedy ani tolik neznamená, že na obálce musí být letní příroda, každý to vidíme trochu jinak a někomu třeba bude stačit obálka hodně barevná, aby se v něm usídlil pocit teplého léta.
Několika větami nám pak obálky popiště, co se Vám na nich líbí a jak tedy působí na oko i na ducha.

Kytička
Pro příspěvky jsou určeny dva bannery. Můžete použít ten co je v tomto článku, nebo druhý, který naleznete zde. U zítřejšího příspěvku naleznete na obou našich blozích (Knižní doupě / Knižní nekonečno) linkovač, do kterého budete moci zapsat svou účast.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lokusta Lokusta | Web | 4. července 2011 v 18:17 | Reagovat

"Letné obálky"? To znie veľmi pekne. Pridať sa nepridám, ale nápad je to dobrý, hravý a hlavne teda letný.  Najlepšie je, že si cez blogy, ktoré sa zapíšu človek môže nájsť v prvom rade knihu s dobrým obsahom a ešte ako bonus dostane už spomínanú farebnú obálku.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama