Facebook, spol. sebevražda, opera, rozhovor apod.

21. února 2011 v 13:58 | Abyss |  SECRET | Má malá tajemství
BOTY NA PODPATKU...
Co pro mě znamenají boty na podpatku? No kromě společenské sebevraždy, kterou započne můj velký pád vůbec nic. V pátek jdu kamarádce na maturitní ples, díky čemuž jsem udělala již tak něco pro mě velice neobvyklého... koupila si šaty. Jsou to první šaty, které jsem si koupila sama, což značí něco o tom, že čím jsem starší tím jsem šílenější.
Minulý týden se pak stalo ještě něco šílenějšího a k šatům mi byly koupeny i boty... na podpatku. Když nepočítám takový ten "nepravý" půl cenťáčkový podpateček co jsem měla na letních botách od maminky, když jsem byla menší, tak jsem podpatky v životě neměla na sobě. Naštěstí nemám jehly, protože to bych si rovnou mohla rezervovat lůžko v nemocnici, i tak ale při pohledu na své boty dostávám strach a polévá mě horko. Myslím, že každou volnou chvilku na intru teď budu šlapat na podpatkách, abych si aspoň trochu zvykla.
Trochu šílím i z náramků na své ruce, protože si je budu muset asi všechny sestříhat. Nejlepší byla babička, když se mě ptala, co s nima budu dělat, odpovídám "no asi nic...", což u ni spustilo záchvat mouder a naříkání, takhle mě prý nikam nepustí :D Jediný co jsem sundala bez jakýchkoliv obtíží byl náramek "Světluška", teď se tu právě morduju s "www.ceskoprotichudobe.cz" a dřív než ho sundám, tak mi asi namodrá ruka. No nic už jsem říkala, jak miluju tyhle plesový akce?

ABYSS NA FACEBOOKu
Nejdřive jsem si tenhle facebook "pro Abyss" zakládala jen kvůli informacím o knihách, filmech a novinkách od nakladatelství, protože jsem tím nechtěla zahlcovat svůj face (no na který stejně moc nechodím, neboť mě většina "diskuzí" moc nezajímá). Když už jsem ale tenhle face vytvořila, všimla jsem si několika blogerů a tak mě napadlo, že bych si na tenhle facebook mohla přidávám i fanouškovské weby vašich stránek a pokud o to bude někdo stát tak i profilů.
Pokud tedy někdo stojí o to, sledovat Abyss i na facebooku stačí si mě vyhledat jako "Abyss Infinity" (či pod emailem abyss.mystery@email.cz). Možná že mi nakonec FB nebude připadat jako taková vypatlárna, když tam nebudu mít věci o které se nezajímám a snad tento profil využiju i jako rychlý přísun novinek, protože se toho děje kolem knižního světa opravdu hodně, jen se mi holt nechce kvůli tomu každou chvíli psát nové články. Navíc jsem již před nějakou dobou psala o soutěžích o knihy a realizaci asi uskutečním právě přes FB, protože mi to tak přijde jednodušší (ale o tom bych zde ještě určitě informovala).

ZÍTRA JEDEME DO DIVADLA... Ó VÁŽNĚ?
Po nemoci jsem dnes ještě musela na kontrolu a když jsem pak psala kamarádce jestli z něčeho zítra píšem, odepsala mi, že přeci jedeme do Prahy do divadla. No kdo si má ovšem taky všechno pamatovat, když o poslední zmínce, že by se mělo někam jet, jsem slyšela při placení čehosi. Musím říct, že do teď pořádně nevím na co to jdeme, takže uvidíme, každopádně dneska nasadím nové čočky a budu připravena na vše :D

TÝDEN S AWIOU A POLGAROU
Bylo by konečně na čase udělat nějaký ten rozhovorový duel blogerů, tentokrát jsem o rozhovor poprosila Polgaru a Awiu, protože rozhovor s nimi se nám po délkové a obsahové stránce trochu protáhl, rozhodla jsem se ho rozdělit na tři části. Nejdřive jsem plánovala "Týden s Awiou a Polgarou" již na tento týden, ale nahrnulo se mi na něj trochu moc jiných povinností. Tudíž se na Polgaru a Awiu můžete těšit v prvním březnovém týdnu. Ráda bych z toho udělala pravidelnou měsíční rubriku a tak bych každý první týden v měsíci věnovala duelu blogerů.

PROJEKT LUC FOXIE
Na světě je nový knižní projekt, tentokrát si ovšem budeme pohrávat s knižními citáty. Každá kniha obsahuje určité myšlenky, které se nám zapíší do paměti a při čtení knihy nás zaujmou.
Projekt "A book of quotations.. can never be complete" (doslovně přeloženo jako "Kniha citátů .. nemůže být nikdy úplná") probíhá po celý rok 2011, ve zkratce jde tedy o to, zapsat si při čtení zajímavé citáty, více již na stránkách autorky projektu.

KNIHY, KNIHY, KNIHY... CO JINÉHO NAKONEC U MĚ ČEKAT
Minulý týden se má knihovnička opět rozrostla o pět nových kousků. Už se těším na jarní prázdniny, kdy snad budu mít dostatek času zbývající čtyři přečíst... jedna již podlehla. (Pokud se u nás doma tedy konečně ukončí projekt rekonstrukce. Rrr nesnáším ten bordel!).
Dnes mi taky přišly výtisky reading copies (Leviatan, Nádherné bytosti), bohužel ale vůbec netuším jestli na ně v týdnu dojde, protože je tam zase několik testů a obzvláště žalobyz PA se docela bojím, když pak připočtu ještě dopisování sešitů a testů... nuda rozhodně nebude.


"Kdybych chtěla přečíst všechny dobré knížky, potřebovala bych tak padesát životů.
Ale nikdy mě nepřestane bavit se o to pokoušet."
Mish@
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Fantaghira Fantaghira | Web | 21. února 2011 v 14:43 | Reagovat

Já jsem boty na podpatku měla poprvé, když jsme začli nacvičovat předtančení na maturák - sotva jsem na nich stála a ještě jsem se na nich musela učit tančit :D A všichni na mě zírali s tím, že "Týjó, ty máš boty na podpatku?!" :D
Číst teď moc nestíhám a po dnešním prvních dvou přednáškách mám pocit, že nic jiného než učebnice hned tak nepřečtu :-? Ale ne, tak hrozný to nebude, to bych nevydržela :D

2 Freckles Freckles | Web | 21. února 2011 v 15:50 | Reagovat

My jsme loni dělali vymoženost zvanou malé maturity. A bylo nám řečeno, že nemůžeme přijít jinak než slušeně oblečeni - stejně jako na velkou maturitu. Takže jsme na - vlastně jen takové 4 písemky - přišli v šatech s podpatky (holky se velice nasmály jak v tom chodím) a kluci v obleku.
Takže ti budu držet palce, ať rezervace lůžka v nemocnici není potřeba :-)

3 Mish@ Mish@ | Web | 22. února 2011 v 12:30 | Reagovat

Ty mně cituješ? Abyss neblázni:D Ale chtěla jsem se zeptat na to reading copies. Jak ses k těm knížkám dostala? Četla jsem o tom na stránkách KK ale líbily by se mi nějaké reálné postřehy:)

4 Abyss Abyss | E-mail | Web | 22. února 2011 v 21:46 | Reagovat

[3]: Já jim psala opravdu jednoduchý email, začala jsem tím jak dlouho už blog mám, vložila odkaz na rubriku s recenzemi na mém blogu, napsala asi dvě věty o sobě, pak o tom co čtu a takhle jim to odeslala a jen čekala na odpověď :)

5 Mish@ Mish@ | Web | 23. února 2011 v 14:51 | Reagovat

Já jsem taky ráda ale čekala jsem spíš opak:D Ale stejně z toho mám strašnou radost:D

6 sayury sayury | Web | 23. února 2011 v 21:24 | Reagovat

No,tak co se týče podpatků jsem naprosto v pohodě, ale musím přiznat,že na plese jsem to asi trochu přepískla - kdo taky čekal, že toho tolik nastojí že...No,měly asi 10 čísel a po pěti hodinách stání a jednoho násilím vyzvaného tance jsem už počítala s amputací nohou.
Každopádně ti závidím, jak rychle se ti rozrůstá knihovnička - zatím jsem ve stavu výdělečném a pak hodlám vzít antikvariáty útokem. Co se týče nových knih,bohužel se můj seznam trochu rozrostl,takže tak za rok dva bych je mohla mít všechny :D
Jo a mimochodem,úžasná myšlenka měla ta slečna Mish@ :)))

7 VeroNie. VeroNie. | Web | 24. února 2011 v 8:58 | Reagovat

Skvělý blog ;) PS:Nechceš spřátelit? ;) Pokud ano napiš na můj blog ;)

8 Leila Leila | Web | 25. února 2011 v 19:36 | Reagovat

Na týden s oběma holkama se moc těším. Na botách na podpatku bych se chtěla naučit, ale zatím jsem taktéž ve stavu smrtelné nebezpečí. Knížky si bohužel kupovat nemůžu, rodiče nejsou ochotní sponzorovat a já zatím nejsem v pozici výdělečně činných. A jen čti a čti a čti moc mě baví tvoje recenze :-)

9 Bels Bels | Web | 4. března 2011 v 20:02 | Reagovat

Boty na podpatku :-D Jsem na tom stejně špatně jako ty :-D Bohužel do maturitního plesu se budu muset naučit v nich taky chodit :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama