Školní mučení, informace a tak nějak vůbec všechno

7. ledna 2011 v 21:08 | Abyss |  SECRET | Má malá tajemství
ŠKOLA MUČÍ, ŠKOLA VZDĚLÁVÁ
Novým rokem začala i škola, no tenhle týden byl opravdu mučící, většinu vyučování jsem měla pocit, že sebou seknu o lavici a probudí mě až zvonek oznamující konec vyučování. Pokud se mi nechtělo spát, tak jsme něco psali, navíc si asi učitelka při češtině všimla, že pomalu ale jistě usínám a tak mě vyvolala... měla jsem číst nějakou potrhlou básničku, ze které tak sršel optimismus až mi bylo špatně. Při oznámení svého jména jsem tak sebou docela cukla a vybrebtala ten obsah básně. Co víc by jste taky chtěli po někom, kdo se nachází mezi bděním a sněním? V úterý to bylo dokonce tak hrozné, že jen co jsem přišla na intr, seklo to se mnou a já se probudila až kolem šesté večerní, byl to opravdu velmi produktivní den to mi věřte: jíst, spát, chodit na záchod... vždy v jiném pořadí.
Bohužel příští týden to bude ještě mnohem horší, průměr je dva-tři testy na den. To mě dostává k otázce jestli jsou ti naši učitelé normální, myslím že odpovědi ale netřeba. Taky mě pobavil učitel na chemii "Já vím, že máte spoustu jiných předmětů na které se musíte připravovat, že to chemie není vaše priorita a nikoho z vás ani moc nebaví, ale máte jí posledním rokem, tak byste měli trochu zabrat" jo podobné řeči má více učitelů, takže srandy je kopec.

CHALLENGE BTW...
Taky jsem se tu zrovna moc nezmiňovala o jedné challenge, které jsem se o Vánocích účastnila a protože většina zúčastněných se o tom na svém blogu již zmínili, nechci aby to vypadlo že si snad této challenge nevážím, tudíž vás odkazuji na článek s recenzemi na knihy, které jsme četli o Vánocích a můžete pro ně i dále hlasovat, nebude-li vám tedy pouhé přečtení stačit.

V jednom z předchozích článku jsem přemýšlela o vytvoření challenge (výzvy) i na tomto blogu, protože se jich ale poslední dobou vyrojilo tolik jinde (a tak by to asi již stačilo), rozhodla jsem se, že vás na ně postupně budu odkazovat, tak tedy určitě o nic nepřijdete, ba právě naopak :)
Co se ovšem rušit nebude je soutěž o knihu, zatím ale nevím jak to ještě udělám, takže uvidíme, rok nám teprve začal, tudíž času máme poměrně hodně :D

KNIŽNÍ UPOUTÁVKA
Pokud máte rádi trailery na knihy stejně tak jako já, určitě doporučuji podívat se na video níže, v zahraničí mají na tyhle věcičky prostě talent, my máme oproti tomu talent na mršení obálek, kdo je na tom líp nechám posoudit na vás.
Jedná se vlastně o trailer hned na pět titulů, nádherně zakomponovaných do sebe, kromě jiných je tam i mnou včera dočtený "Matched". *I love it*


TADÁ... ANEB SMETÍ SE VYNÁŠÍ NAKONEC
Taky jsem přemýšlela o nějaké té změně informování, například když je oficiálně oznámeno nějaké datum, kdy má vyjít určitá kniha, většinou to prostě změním v již vytvořeném článku, to platí vlastně i o dalších informacích, třeba že byla odkoupena práva na film atd.
Jenže mě napadá, že určitě asi moc nekoukáte na mé staré články pokud se mnou trávíte mé blogové chvilky poměrně od začátku a tak si pohrávám s myšlenkou nějakého rychlého informačního pole v menu, protože psát článek o tom, kdy vyjde jedna knihy mi přijde jako mrhání blogového místa a postupem času bych se v tom snad ani nevyznala. Vlastně jsem si teď uvědomila, že něco takového vlastní i naše drahá Awia. No uvidíme, protože se nedá říci, že bych teď nevěděla co s časem. Ale zase tak, jak bych ho měla trávit (učením), ho přeci jen v konečné podobě zase trávit nechci :D No jistě mi rozumíte že? *úplně stačí souhlasně kývnout*

A nakonec ještě jedna (pro mě) milá zprávička, dneska se u nás stěhovala jedna rodina, ta předešlá pryč, ta nová dovnitř. No a musím říct, že ti dva kluci (patřící k rodině "dovnitř") co nosili nábytek byli od pohledu opravdu moc příjemní. Snad si to tu nebude číst jedna dotyčný osoba, co se při podobných tématech dostává do stavu "čoremore", nebo chcete-li jednoduše magoří. No ale každopádně bude mnohem lepší bližší prozkoumání subjektů xD No nepsala jsem již dneska někde "konec dobrý všechno dobré". ;)


* Zdroj traileru knih: youtube, PenguinYoungReaders
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Mish@ Mish@ | Web | 7. ledna 2011 v 21:33 | Reagovat

No spíš ty se něděs;-) ten sever znám docela dů§věrně, jednu dobu jsme webmasterovala, tď jsem hrdým veteránem. XD
Nevím kde na všecky ty challenge chodíte. Mně se to taky líbí, ale vždycky na to přijdu, až je po challengeXD Mimochgodem, ty knížky v tom traileru vypadají všechny vysoce čtivě;-)

2 kappa kappa | Web | 7. ledna 2011 v 21:43 | Reagovat

uf, no ešteže my máme ešte prázdniny... ale nechcem vedieť, čo to bude od pondelka... :/

3 Mandragorka Mandragorka | Web | 7. ledna 2011 v 21:47 | Reagovat

Něco mezi bděním a sněním? Můj běžný stav :D .

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama