17.12 - týden do - 24.12

17. prosince 2010 v 20:20 | Abyss |  SECRET | Má malá tajemství
1
Možná (snad) jste si všimli, že už opět hojně brouzdám v blogovém moři, tento týden to bylo tedy asi především tím, že jsem byla celý týden doma s nemoci. Začalo to v sobotu a pokračovalo nedělí, kdy jsem nemohla vůbec spát, bylo mi vážně dost šoufl. Takže jsem většinu dnů prostě jen spala a ve zbytku koukala na filmy, četla a tak nějak všemožně brouzdala na internetu.

KNIHO(STIHO)MAM
Tedy řeknu vám, že za tu dobu co jsem se přestala knižně orientovat (od září) - díky tu již několikrát zmiňovaným důvodům - je tu opravdu spoustu nových připravovaných sérií, které mě zaujali u nás i v zahraničí. Takže se tu postupně budou objevovat a vlastně už objevují. Pro blog se zaměřuji především na tituly, u kterých je již ověřené, že mají začít vycházet i u nás.
Většinou když najdu nějakou knihu, která by stála za to, abych se jí pokusila přečíst v originále, najde se jiná zajímavá kniha, která u nás již vyšla a tak si říkám, že raději zatím ještě zůstanu u nich. No uvidíme kdy se k tomu konečně odhodlám, zatím mám za sebou pouze tři knihy v origále - Alenku, Čaroděje ze země OZ a Vánoční koledu, což jsou opravdu jen knihy se základní angličtinou.

BRÁCHA ÚTOČÍ NA KAPELU
Dnes se u mě zastavil kamarád, potřebovala jsem něco překopat na malým notebooku a on je v tom mistr. Pak přišel domů brácha a měl opravdu veselou náladu a tak nám musel povyprávět celej svůj dnešní příběh. - Měli nějaké Vánoční trhy pořádané školou a hrála jim k tomu i skupina co mezi "děti" rozhazovala sladkosti. Takže bráchu s jeho kamarádem nenapadlo nic lepšího, než skupině jejich dobroty vracet a začali to po nich házet, zpěvák zdá se dostal přímo do hlavy a když to nepřestávalo naštval se a hodil do davu mikrofon. - Jak se zdá tak se můj bratr stal hrdinou dne, ta naše kapela se nedá moc poslouchta, ale i tak jsem si ulevila a prohlásila: "Brácha ty seš hroznej kretén" načeš mě kamarád velice potěšil, když pronesl: "Takovej kretén jako je tvůj brácha se rodí jen jednou za 10 tis. let, máš tedy 100% jistotu, že se s ním v příštím životě rozhodně nesetkáš."

STARDUSH
Taky doufám, že právě koukáte stejně jako já na "Hvězdný prach", já tuhle pohádku opravdu zbožňuju, ať už jde o ten příběh, hudbu, efekty herce... joo na tohle jsem jednu dobu koukala vážně snad pořád dokola.


STUPID & VÁNOCE
Jinak nadpis "It is stupid", no ale je aspoň pravdivý a když nevíte, jak článek nazvat, tak je to asi lepší než tam nechat "článek id: cvak".
A když už jsme u těch Vánoc, tak mám jeden menší problém a to jsou dárky, ještě je všechny nemám. Může za to tenhle týden, čekala jsem, že zajedu do Trutnova a dokoupím co mi chybí, ale teď jsem uvízla doma, no tak se na věc půjde ještě příští týden. Ještě nikdy to u mě nebylo o Vánocích takhle hektický, můžu snad já mít někdy klid (lež je vítána)? :P
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Vrkoč Vrkoč | E-mail | Web | 19. června 2012 v 15:00 | Reagovat

Pěkný....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama