Téma týdne na "Téma týdne"?

9. srpna 2010 v 16:42 | Abyss |  NA TÉMA | Když se člověk musí nad něčím zamyslet...
TENTO ČLÁNEK SOUVISÍ S "TÉMATEM TÝDNE a NÁVŠTĚVNOSTÍ" TÉMATEM ABYSS
(aneb to co Abyss zabírá mozkovou kapacitu)

Upozornění, čtení tohoto článku může lidem, které nejvíce zajímá jejich návštěvnost a počet jejich SB způsobit špatné trávení, autor za to poté odmítá brát jakoukoliv zodpovědnost.

Abyss
Snad vás moc nezmátl název článku, každopádně se chci krátce vyjádřit k tomuto projektu (TT), když začal, říkala jsem si, že je to skvělý nápad, samotnou mě zajímalo, co ostatní napadne, když se řekne "ekologie" jestli se to bude hodně lišit od názoru mého, nebo se třeba v něčem s lidmi i schodnu. K tomu že to někteří využívají a vkládají do tématu týdne úplně něco jiného, se už dál nebudu vyjadřovat, většina z nich totiž neujde nahlášení a tito lidé tedy ani nestojí za žádnou velkou diskuzi.
Pak jsou tu ovšem ti, co vloží do článku dva obrázky, k tomu jednu větu a rázem si myslí, jak to všechno skvěle zmákli a teď už jen stačí koukat na počitatlo, jak jim to tam bude pěkně naskakovat. Takové články jsou pak většinou stejné jako celý jejich blog, jenž se skládá z okopírovaných obrázků a textu a myslím že nepřeháním, když prohlásím, že takový blog nikomu jinému než SB toho blogu chybět nebude. A SB bude chybět jen proto, že jim klesne o jednoho člověka návštěvnost.
Doteď tak trochu nechápu celé tohle počitadlové mámení, na svém blogu počitadlo umístěné mám, rozhodně však nehodlám na svůj blog vkládat něco jako je úkázka toho jakou má můj blog každodenní (týdenní) návštevnost. Pokud je to někomu líto, tak mu snad jen prozradím, že se návštěvnost tohoto blogu pohybuje kolem tří čístic přišemž to první číslo dvě nepřekračuje. Tak a teď se určitě cítíte o moc líp. No tak to si nemyslím. Každému je totiž naprosto ukradené kolik lidí na daný blog chodí, upřímě je mi jedno kolik lidí chodí k Polgaře, Awie... atd, daleko důležitější je pro mě totiž co daný blog obsahuje. Kdyby tam holky měli pixelky, rozhodně bych tam nechodila, chodím tam protože píšou zajímavě a nemusím se bát, že bych u nich někdy našla: "SB XXX ke mě už nechodí, tak ho mažu", to je pro mě opravdu špatný vtip.
Bohužel si myslím, že témata týdne nejsou vybírána zrovna nejlépe, přeci jen pokud je jako téma týdne "Upír" dá se čekat většina článku ve stylu Twilight, kdyby měly tyto články hlavu a patu, nic byh proti nim neměla, ale číst již po sté, jak někdo miluje Edwarda, je už trochu moc. Jednoduše řečeno se to prostě přímo nabízí k psaní "nekvalitních článku". Napsat trochu kloubnější názor či úvahu na upíra je totiž trochu těžší, většinu lidí totiž upír nezajímá. Od tématů týdne jsem očekávala, že bude obsahovat to co se právě teď děje kolem nás, toho totiž není vůbec málo: povodně, školství, politka, chudoba... apod. Snad každý se trochu orientuje ve svém okolí a tohle jsou všechno témata se kterými se setkáváme.
Nadruhou stranu čím víc jsem toho napsala, tím víc si začínám uvědomat, že od článků s nulovým obsahem nám asi ani změna zadaní tématu týdne nepomůže, ale snad by tak vznikalo více kvalitních článků a zapojili by se i ti co prostě němají k nynějším (teen) tématům co říct.
PS: Je opravdu škoda, že kopírávní tenhle týden prohrálo o pět hlasů nad upíry...


* Zdroj obrázku: igosso
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ann Taylor Ann Taylor | Web | 9. srpna 2010 v 16:54 | Reagovat

No..a téma týdne: Téma týdne by bylo náhodou super téma, hlavně ty jsi to skvěle napsala.

2 katsumi-kagakusha katsumi-kagakusha | Web | 9. srpna 2010 v 16:58 | Reagovat

Skvěle sepsané. Téma týdne jako Téma týdne by sice bylo docela fajn, ale bylo by to zaměřené poněkud... jedním směrem. I když musím uznat, že bych to moc ráda napsala.

3 awia awia | Web | 9. srpna 2010 v 17:11 | Reagovat

Upozornění mě vážně pobavilo. Ale teď nějaký ten můj názor, ne? Ne, ještě valstně ne. Musím prostě říci, jak jsem poctěna, že jsem své jméno objevila v článku a vůbec mi nevadí ta souvislost. Mě taky nezajímá, kolik ke mě chodí lidí. Je mi to upřímně jedno. Víc než to, mě občas znervózňuje, že k novému článku dlouho nepřibyl nový komentář. To si pak říkám, jestli jsem náhodou nezačala psát nudně. Ale zpátky k tématu hovoru...
Nejdřív jsem si myslela, že by téma týdne mohl být zajímavý nápad. Nějak jsem netušila, co právě k ekologii říct, ale i tak jsem si pár článků na toto téma přečtla. Samotnou mě zajímalo, co ostatní na toto téma vytvoří, ale ... lidé jsou velmi vychytralí a dydlinky bohužel taky. Tudíž toho začali mnozí sprostě zneužívat. Asi nejpatrnější to pro mě bylo u tématu "Krutomluv", kdy jsem na články typu - "Téma týdne je Krutomluv. Jako vůbec netuším, co to jako je, ale tak snad to moc nevadí. Asi to je něco hrozně krutýho." Málem jsem z toho rostla. Od té doby jsem se o to přestala zajímat. Velmi často jsem narážela na nesmyslné a okopírované články. A k tématům jsem stejně neměla co říct. Buď to dle mého názoru byly kraviny (jako teď - upír), nebo jsem na to téma už něco napsala, tudíž by byla blbost psát znovu, že. Jediné téma, které se mi kdy zamlouvalo, byla zrcadla v jedné z těch anket, které na srdci bývají. Tam jsem pro ně taky hlasovala. Je to zajímavý nápad, že zrovna zrcadla, protože bych chtěla vidět, jak na tohle kopírovací slečny něco shánějí. A pak ... téma přímo pro umělce. Vybízelo mě to něco nakreslit a potom k tomu pár slov napsat. Bohužel zvítězilo něco jiného. Už ani nevím, co to bylo...

4 Polgara Polgara | Web | 9. srpna 2010 v 17:22 | Reagovat

Stejně jako Awia děkuji za pochvalu, potěšila a zahřála u srdce. Nicméně, téma týdne většinou ignoruji, a když už napíšu, tak v době, kdy nejsou aktuální. Zaujala mě smrt, víra a na další už si nevzpomenu. Někdo v komentářích navrhoval, že by bylo dobré určit povinný počet znaků, s čímž souhlasím, aspoň by to opět nějak pomohlo. Radši mám komentáře, ty zůstávají a jsou hmatatelnější, než číslíčka na počítadle.

5 enigma enigma | Web | 9. srpna 2010 v 17:28 | Reagovat

Súhlasím (niežeby som ja poriadne články písala). Tieto témy čo vymýšľajú užívatelia sú tak trocha nanič, nedá sa nad nimi ani len poriadne zamyslieť...aspoň že na budúci týždeň vyhrá "strach" - aspoň myslím, zatiaľ má 105 hlasov. To je totiž niečo, čo človeka prinúti písať o vlastných myšlienkach, zážitkoch...teda dúfam :).

6 Panerai Marina Panerai Marina | E-mail | Web | 23. října 2012 v 7:34 | Reagovat

Q. Why did the little boy put lipstick on his head?
http://www.kreplicawatches.com/Bellandrose-Classic.html

7 cheap bridesmaid dresses cheap bridesmaid dresses | E-mail | Web | 23. října 2012 v 9:25 | Reagovat

A. Swimming trunks.
http://www.yeardress.org/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama