Něco nového prosím? (2.část)

13. března 2010 v 21:02 | Abyss |  Směska obecná
Druhé pokračování série nových knih které mě něčím zaujali, opět nebudou chybět nové upíří knihy, i když u dvou asi né přesně takové jaké byste čekali :D


Orinální název: Magic in the Wind (Drake Sisters)
Překlad: Kouzlo ve větru (Sestry Drakeovy)
Autor: Christine Feehan

Anotace:
Místo aby v ospalém městečku na pobřeží nalezl vytoužený klid, jde Damonu Wilderovi znovu o život. Jako bývalý bezpečnostní expert zná důležitá tajemství, a kdosi je chce znát také. Mezi něj a nebezpečné vrahy se však postaví krásná žena... Sarah se vrátila domů!
Něco je ve vzduchu - celé městečko mluví jen o ní a jejím návratu. Zdá se, že dokonce i sám vítr opakuje její jméno. Damon navštíví kouzelný dům na útesech, aby se osobně seznámil se Sarah, nejstarší ze sedmi výjimečných, tajemných a čarovných sester Drakových. Každá z nich oplývá zvláštními schopnostmi. Dokáží ho ochránit před nelítostnými zabijáky? Obstojí nadpřirozené síly proti modernímu zlu? Než to Damon zjistí, najde v Sarah kouzlo největší - kouzlo pravé, hluboké lásky a touhy...

První kniha této série, jsem zvědavá se z toho vyvrbí, anotace zní poměrně zajímavě, takže stačí jen vyhlížet kdy přesně se u nás tenhle měsíc vylíhne :) Trochu mě tedy mate, že má jen 160 stran, ale třeba to stejně jako u mnoha ostatních bude stačit a bude z toho příjemné počteníčko :)Orinální název: Blood Lines (Blood Ties)
Překlad: Linie krve (Krevní pouta)
Autor: Tanya Huff

Anotace:
Začalo to oslepující vidinou slunce, která pro Henryho Fitzroye byla tou nejstrašlivější z nočních můr...
Upír s halucinacemi - dokonce i když s ním spíte - pro soukromého detektiva ještě není důvod nechat všechno být a spěchat na pomoc. Alespoň si to Vicki Nelsonová tehdy myslela.
Toronto. Vicki pracuje na případu zločinu v oddělení egyptologie místního muzea. Záhadu dvojnásobné vraždy nikdo - jak se zdá - neumí a ani nechce objasnit. Vicki začínám mít podezření, že si tady někdo pohrává s lidskými myšlenkami. A teprve tehdy zjistí, že Henryho halucinace vůbec nejsou malicherné...

Již třetí kniha série Krevní pouta, trochu jsem se tedy lekla obálky, myslím že na té si tedy mohli nechat trochu víc záležet. Doma mám zatím jen první díl, na druhý budu muset zase našetřit :D U nás výjde na přelomu března a dubna.


Orinální název: Ein bissfestes Abenteuer (Die Vampirschwestern)
Překlad: Přepadení v muzeu (Upíří ségry)
Autor: Franziska Gehm

Anotace:
Létání nad městem se mění v katastrofu... Daka a Silvania vezmou svou kamarádku na let nad městem, při kterém dojde k nehodě. A to je teprve začátek! Zpočátku nudné psaní referátu o uměleckém muzeu se mění v boj o holý život. Při prohlídce výstavy totiž dojde k přepadení muzea bandou lupičů. Podaří se dvojčatům zachránit situaci pomocí upírských schopností?

No to koukáte co jsem vám vybrala jako zajímavou knihu co? :D No dávám to sem spíš jako takové pousmání, protože upíří se dneska narvou vážně všude, němčinu jsem měla dva roky, ale až teď jsem zjistila jak krásně zvučně zní v němčině upíří ségry - die Vampieschwestern xD Jsem zvědavá kolik dílů nakonec tahle série bude mít... jinak kdybyste měli zájem tak kniha výjde již v tomto měsící (březnu), já si jí snad už jen z legrace přečtu :D


Orinální název: Eine Freundin zum Anbeißen (Die Vampirschwestern)
Překlad: Kámoška k zakousnutí (Upíří ségry)
Autor: Franziska Gehm

Anotace:
Potřebují kamarádku, a to okamžitě! Jinak se dvě poloupírky Daka a Silvania vydají zpátky do Transylvánie. Tam se dá aspoň nerušeně létat po okolí a do školy chodit v noci! V jejich novém domově v Německu je ale všechno úplně jinak - tady číhá nebezpečí na každém kroku. Bude první školní den totální katastrofa? Poznají upírky novou kámošku?

Pokud vás první díl série zaujal tak jako mě (haha :D) věřte, že na druhý díl nebudete muset čekat dlouho, protože stejně jako u prvního dílu se i u toho nakladatelství Fragment rozhodlo vydat ho v březnu.

* Zdroje obrázků: Daemon, Dobré knihy
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Která z knih tě nejvíc zaujala??

Kouzlo ve větru
Linie krve
Upíří ségry

Komentáře

1 lina lina | Web | 13. března 2010 v 21:47 | Reagovat

Jéé..třetí díl Henryho?:D Takto je super....já mám knížky od Tanye obě...

2 Ljů. Ljů. | Web | 14. března 2010 v 18:58 | Reagovat

Týjo, o těchto knihách jsem ještě vůbec neslyšela, nejvíc mne teda zaujala Linie krve :) Asi se na to mrknu v knihkupectví :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama